ورود | ثبت نام
FA
نگارین
نقاشی طراحی ویژه هنرمندان بلاگ مشاوره هنری

رویکردهای حمایت از مالکیت معنوی (کپی رایت) و نقض آن:

 

گالری نگارین به حقوق مالکیت مادی و معنوی کاربران خود احترام می‌گذارد و ازکاربران خود نیز انتظار مشابهی دارد. طبق قوانین و رویکردهای گالری نگارین، کاربرانی که حق مالکیت معنوی دیگران را نقض کنند، حساب کاربری آنان غیرفعال می‌گردد و طبق قوانین کپی رایت مصوب در قانون تجارت الکترونیک و قانون ثبت اختراعات جمهوری اسلامی ایران، تحت پیگرد قرار می‌گیرند و ملزم به پرداخت کلیه‌ی خساراتی هستند که به مجموعه‌ی نگارین و کاربران آن وارد نموده اند.

 

گالری نگارین به گزارش­هایی که از سوی کاربران و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی (خارج از وبسایت نگارین) مبنی برنقض حقوق مالکیت معنوی صاحبان اثر دریافت کند به سرعت رسیدگی خواهد کرد. در همین راستا اگر صاحب حقوق مالکیت معنوی اثری هستید یا از سمت شخص یا اشخاصی وکالتی به عهده دارید، حتما موارد نقض حقوق مالکیت معنوی را که از طریق وبسایت صورت می‌گیرند به کارگزار تعیین شده حقوق مالکیت معنوی گالری نگارین گزارش دهید.

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم زیر، مجموعه‌ی نگارین را از نقض حقوق مالکیت معنوی مطلع کنید.
 

 

فرم اطلاعیه نقض حقوق مالکیت معنوی


خطاب به کارگزار مربوط به نقض حقوق مالکیت معنوی...

 

اینجانب ..................................... (نام شخص گزارش دهنده)  با دانش کامل به کیفر شهادت دروغ، تعهد می­نمایم که گزارش این جانب با مضمون نقض حقوق مالکیت معنوی توسط اثر ............................. (نام اثر وارد شود) دارای کد شماره .................................. (لطفا کد اثر مورد نظر را وارد نمایید) کاملا دقیق و به دور از هرگونه غرض‌ورزی شخصی است و در وارد کردن اطلاعات اثر یا شخص نقض­کننده حقوق مالکیت معنوی، اشتباهی رخ نداده است.


 

 

لطفا اطلاعات زیر را به پیوست اطلاعیه برای ما ارسال نمایید:

 

۱. لیست اثر و یا آثاری را که کپی‌رایت (حقوق مالکیت معنوی) آنان نقض شده است.

2. آدرس اینترنتی و یا توضیحات مستندی درباره‌ی مطالب منتشر شده‌ای که کپی رایت را نقض می‌کنند (یا شامل فعالیت‌های مربوط به نقض کپی رایت هستند) و باید از سایت برداشته شوند یا این که دسترسی به آنها غیر فعال شود.

۳. ایمیل، شماره همراه، آدرس پستی و شماره تلفن ثابت شما

4. اسم قانونی و امضای الکترونیکی یا فیزیکی شما

برای خریداران
مشاوره هنری
برای هنرمندان
درباره ما
بلاگ
گروه های پربازدید
logo-samandehi
عضویت در خبرنامه
از آخرین کالکشن ها و آثار هنری مطلع شوید