ورود | ثبت نام
FA
نگارین
نقاشی طراحی ویژه هنرمندان بلاگ مشاوره هنری
  • چگونه آثار هنری را در سایت بارگذاری و یا خرید نماییم؟

هنرمندان و خریداران پس از ثبت نام و ورود در سایت با انتخاب بخش هنری مربوطه می‌توانند آثار هنری خود را برای فروش در وبسایت قرار دهند و یا آثار هنری سایر هنرمندان را خریداری کنند.

  • چه زمانی آثار بارگذاری شده توسط هنرمندان منتشر می‌شود؟

آثار نهایتا تا 24 ساعت کاری بعد از ارسال هنرمند توسط کارشناسان نگارین تایید یا رد می‌شود که در صورت تایید در سایت منتشر خواهد شد.

  • اثر هنری خریداری شده چگونه برای خریدار ارسال می‌شود؟

پس از ثبت درخواست خرید توسط کاربر، از سمت نگارین با فروشنده تماس گرفته می‌شود تا از موجودی اثر اطمینان حاصل شود و در صورت موجود بودن، اثر هنری حداکثر تا یک هفته از طریق پست‌های مورد تایید نگارین به آدرس خریدار ارسال می‌شود. بدیهی است که هرگونه مسئولیت، در زمینه‌ی کیفیت یا کمیت اثر ارسال شده بر عهده‌ی فروشنده و پست است و در صورت اعلام نگارین، مبنی بر عدم دریافت اثر، فروشنده و پست موظف به پیگیری ارسال و ارائه‌ی رسید خرید/ ارسال اثر هستند.

  • نحوه‌ی دریافت وجه اثر خریداری/ فروخته شده چگونه است؟

خریداران می‌توانند با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب نسبت به خرید اقدام نمایند. پس از واریز وجه توسط خریدار، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و چنانچه پول از حساب خریدار کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، طی تماس تلفنی این موضوع به فرستنده وجه اطلاع داده خواهد شد. خریدار نهایتا پس از اطلاع از این موضوع تا 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

پس از فروش موفق اثر در سایت، مبلغ اثر و هزینه‌ی ارسال از خریدار دریافت گردیده و از طریق ایمیل و پیامک به فروشنده اطلاع داده خواهد شد تا اثر خود را (طبق سفارش مشتری) به پست مورد تایید نگارین، در زمان تعیین شده تحویل دهد. پس از تحویل و تایید نگارین و ارسال به خریدار، مبلغ واریز شده پس از کسر تعرفه‌ی خدمات، مالیات و عوارض ارزش افزوده به قسمت مبلغ قابل برداشت فروشنده اضافه می‌شود. لازم به ذکر است تسویه حساب با کاربران در صورتی که با سایر بندهای توافق نامه‌ی کاربری مغایرت نداشته باشد، تنها از طریق شماره کارت، شماره حساب یا شبای ثبت شده در حساب کاربری در سایت نگارین انجام می‌شود.

 

تبصره ۱- تازمانی که خریدار تحویل تابلو را تایید نکند، مبلغ پرداختی به حساب فروشنده واریز نخواهد شد. درصورت عدم تایید تحویل توسط خریدار، از بخش پشتیبانی نگارین برای پیگیری و تایید تلفنی اثر با خریدار تماس گرفته می‌شود و چنانچه طی مدت 24 ساعت دو بار بخش پشتیبانی با خریدار تماس بگیرد و خریدار پاسخگو نباشد، سیستم به صورت خودکار اثر را تایید می‌کند و مبلغ واریزی به حساب فروشنده واریز می‌شود.

تبصره 2- اگر خریدار هنگام دریافت و تایید اثر اعلام نارضایتی کند، مبلغ پرداختی از سمت او تا 5 روز پس از تاریخ ثبت تحویل اثر از نقاش، غیر قابل برداشت است و طی این مدت خریدار باید شکایت خود را مطرح کند. پس از ارسال مجدد اثر و تایید سلامت از سوی خریدار، وجه مربوطه به حساب فروشنده واریز می‌گردد. این پروسه 4 تا 7 روز بعد از تحویل اثر به مشتری است.

تبصره ۳- فروشنده‌ی اثر هنری موظف است؛ اثری که موجود ندارد را در حالت نمایش (غیر قابل فروش) بگذارد و در صورت فروش آن را به حالت فروش رفته تغییر دهد.

تبصره ۴- تیم نگارین تمام سعی خود را می کند تا تصاویر بارگذاری شده روی سایت با بهترین رزولوشن و کیفیت نمایش داده شوند، اما همانطور که می‌دانید نمایشگر کامپیوترهای خانگی متفاوت است. نگارین در قبال تفاوت رنگ نمایش داده شده در سیستم‌های مختلف مسئولیتی ندارد.

تبصره ۵- در صورتیکه اثر ارسال شده به خریدار به دلایلی از قبیل مغایرت با اطلاعات وارد شده در سایت، شکستگی و یا آسیب‌دیدگی از سوی نگارین مرجوع گردد، هیچ هزینه‌ای به فروشنده از سوی سایت پرداخت نخواهد شد.

تبصره ۶- فروشندگان ملزم هستند در معاملاتی که در این سایت انجام می‌دهند الزامات این توافق‌نامه را مراعات نمایند و مندرجات این توافق‌نامه در تفسیر و تعبیر اختلافات طرفین ملاک عمل است.

تبصره ۷- فروشنده ملزم است در زمان مفقود شدن کالا، جهت استفاده از خدمات بیمه‌ی شرکت‌های حمل و نقل با توجه به ارزش اثر اقدام نماید.

 

حقوق و مالکیت سایت

دامنه‌ی negaringallery.com به نام «نگارین»، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به نگارین بوده و بدون کسب اجازه‌ی کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری نگارین بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه‌ی حقوق سایت نگارین و مندرجات آن منحصرا متعلق به نگارین و شرکت آرتین خواهد بود.

برای خریداران
مشاوره هنری
برای هنرمندان
درباره ما
بلاگ
گروه های پربازدید
logo-samandehi
عضویت در خبرنامه
از آخرین کالکشن ها و آثار هنری مطلع شوید